Sprzątanie biur Warszawa

usługi-porządkowe-sprzatanie-biur-warszawa-5

TEL KOM: 0 500 432 535

EMAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma sprzątająca LuxusPro oferuje profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie i okolicach, zarówno bieżace, okresowe jak i po budowie czy remoncie. Doświadczenie w branży, zdobyte na przekroju kilkunastu lat wykonywania tego typu usług, w połączeniu sprawdzonych, profesjonalnych, ekologicznych środków czystości oraz odpowiednio przeszkolonego personelu, gwarantuje wysoką jakości prac. Pracownicy firmy sprzątającej LuxusPro, dzięki specjalnemu programowi szkoleń posiadają wysokie kwalifikacje pozwalające szybko i solidnie wykonać zleconą pracę. System rekrutacji polega między innymi na dobieraniu osób, charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą, dzięki temu poziom usług jeszcze wzrasta. W obiektach sprzątanych przez LuxusPro wykonywane są regularne kontrole jakości, dzięki którym jesteśmy w stanie na bieżąco eliminować nawet najmniejsze błędy. Cel numer jeden jaki stawiamy przed sobą, to zadowolenie Klientów nawet najbardziej wymagających. 

Decyzja o wyborze firmy sprzątającej zawsze usługi-porządkowe-sprzatanie-biur-warszawa-12jest dość trudnym zadaniem dla Państwa. Po pierwsze, ilość konkurencji powoduje zawrót głowy, co za tym idzie również rozpiętość cenowa ale największym dylematem dla większości firm, jest wybór firmy sprzątającej spełniającej dwa podstawowe kryteria, jakość oraz uczciwość.

Jeśli kryterium wyboru firmy jest cena, to nie ma o czym mówić. Tak jest często ale już nie zawsze, bo firmy coraz częściej dostrzegają firmy sprzątające, które wygrywają przetargi bądź składają oferty z zaniżonymi cenami, potem świadczą niski poziom usług porządkowych, słabej jakości chemia, częsta rotacja pracowników itp. Zdarza się, że jakość nie idzie w parze z uczciwością, dlatego ciągła rotacja pracowników sprzątających jest problemem dość znanym w branży sprzątania biur. Można śmiało powiedzieć, że odnotowuje się mimo kryzysu wzrost liczby firm zlecających sprzątanie swoich biur, tak aby ostateczny wybór nie zależał jednak tylko od ceny, a od jakości usług. 

LuxusPro największy nacisk kładzie właśnie na odpowiednią selekcję pracowników, dzięki której jest w stanie wykluczyć osoby nieodpowienie, przez co usługi zyskują na jakości. Wydaje się, że każda osoba nadaje się do pracy w serwisie sprzątającym ale nic bardziej mylnego. Z roku na rok sprzątanie biur stawia przed nami coraz to nowsze zadania. Kiedyś w biurach podczas wykonywania prac porządkowych nie było pracowników, a teraz czesto zdarza się, że w godzinach sprzątania pracują pracownicy biura i trzeba pogodzić pracę serwisu sprzątającego z pracownikami biura, dlatego też odpowiednia selekcja jest tak ważna.Sprztanie-biur-warszawa-06

Z koleji profesjonalny sprzęt oraz środki czystości są uzupełnieniem pracownika ale dobór ich jest równie ważny. Wspomniane środki czystości używane przez naszą firmę to bardzo wydajne i skutecznie działające koncentraty, ich zapachy nie są mocne lecz delikatnie wyczuwalne, przez co nikomu nie powinno przeszkadzać. Profesjonalny, cichy i mocny odkurzacz przekłada się na efektywność serwisu sprzątającego przez co współpraca jest komfortowa dla obu stron. 

nilfisk advance ax seriesFirma sprzątająca LuxusPro zajmuje się sprzątaniem biur o dużych powierzchniach, ale również ze względu na takie zapotrzebowanie, otworzyliśmy się dla małych przedsiębiorców posiadających lub wynajmujących małe biura. Na niewielkiej powierzchni biurowej oraz z małą ilością osób pracujących w takich biurach, nie potrzebne jest sprzątanie codzienne, a tylko okresowe. Wyboru, co do ilości dni w tygodniu bądź w miesiącu dokonuje Klient.

Doświadczenie firmy sprzątającej LuxusPro może pomóc przy wyborze właściwej częstotliwości usług serwisu sprzątającego. Przykładowo biuro o powierdzchni 200 m2 sprzątanie można wykanywać raz w tygodniu, oczywiście zawsze istnieje możliwość sprzątania według potrzeb Klienta ale jednak systematyczne sprzątanie pozwala zachować należytą czystość biura. Usługę sprzątania można podzielić na trzy rodzaje, jednorazowe, okresowe oraz bieżące. W zależnosci od wyboru Klienta, w skład sprzątania dodatkowo mogą wchodzić takie usługi jak pranie wykładziny czy mycie okien.

Podstawowy zakres jednorazowego bądź okresowego sprzątania biur, obiektów to: odkurzanie powierzchni poziomych i pionowych, mycie podłóg, drzwi, czyszczenie sanitariatów, czyszczenie glazury i terakoty, mycie mebli zabudowanych, mycie lamp oświetleniowych. Dodatkowe prace na życzenie Klienta to: mycie okien, czyszczenie maszynowe podłóg, zabezpieczanie podłóg warstwą polimeru, pranie wykładzin, krystalizacja marmurów, impregnacja powierzchni granitowych, mycie elewacji budynku.

Firma Luxus zajmuje się sprzątaniem biur w Warszawie

Podstawowy zakres bieżącego (codziennego) sprzątanie biur, obiektów to: odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzu z biurek, szaf, parapetów, monitory, klawiatury, telefony stacjonarne, czyszczenie grzejników, drzwi, utrzymanie czystości w toaletach oraz pomieszczeniach socjalnych, podlewanie roślin doniczkowych. Dodatkowe prace na życzenie Klienta to: mycie okien, czyszczenie maszynowe podłóg, zabezpieczanie podłóg warstwą polimeru, pranie wykładzin, krystalizacja marmurów, impregnacja powierzchni granitowych, mycie elewacji budynku.

Prace remontowe i budowlane wymagają od pracowników dodatkowych kwalifikacji i umiejętności. Często podczas gruntownego sprzątania i doczyszczania wszystkich pomieszczeń zostaje popełnionych wiele pomyłek z doborem profesjonalnej chemii, nawet maszyn, co w późniejszym czasie skutkuje np. zniszczonymi powierzchniami. Dlatego przy wyborze firmy sprzątającej warto stawiać na doświadczenie oraz wysoką jakość usług. Firma LuxusPro posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju usług. 

Współprca z firmą sprzątającą LuxusPro to nie tylko dbanie o czystość, to również kompleksowa pomoc we wszystkich pracach związanych z utrzymaniem porządku w Państwa obiekcie. Sprzątanie biur nie ogranicza się wyłącznie do posprzątania poszczególnych pomieszczeń ale też dbanie o cały obiekt, doradztwo w zakresie utrzymania czystości oraz możliwość korzystania z profesjonalnych usług dodatkowych takich jak pranie, czyszczenie wykładzin , czy mycie okien nawet trudnodostepnych. Dla stałych Klientów LuxusPro jest w stanie nieść pomoc 24 godziny na dobę.

usługi-porządkowe-sprzatanie-biur-warszawa-4