Pranie dywanów Warszawa

pranie-dywanw-411FIRMA LUXUSPRO jest ekspertem w dziedzinie prania dywanów. Od 15 lat nasza firma zbiera doświadczenie i można by rzec, że chyba praliśmy wszystkie gatunki dywanów dostępne na całym świecie. Pranie dywanów jest dość trudną usługą ze względu na zróżnicowanie materiałów z jakich są one zrobione, lecz dla nas nie stanowi to żadnego problemu.

Posiadamy najnowocześniejsze maszyny piorąco-czyszczące, które w połączeniu ze sprawdzonymi środkami piorącymi dają szybko i skutecznie widoczne rezultaty. Włókna są czyste, wolne od bakterii, przyjemnie pachnące oraz dodatkowo zabezpieczone przed zabrudzeniem.

Warto pamiętać, że brudu nie widać gołym okiem. zarówno na dywanach, WYKŁADZINACH ale i w tapicerkach takich jak KANAPY, fotele czy krzesła, nie widać brudu. Znajduje się on głęboko w materiale. W naszej galerii można zobaczyć zdjęcia z prania wykładziny, która wydawała się w miarę czysta poza kilkoma plamami. Po praniu, Klient nie tylko był zachwycony rezultatem czystej, świeżej i pachnącej wykładziny ale również nie mógł uwierzyć w to co widział, czarna woda przypominająca muł. Tyle własnie brudu spoczywa w niepranych dywanach.

Grube dywany są narażone bardziej na osiadanie brudu i tym samym rozmnażaniem bakterii powodujących np: alergie, ze względu na długość i gęstość włosia. Standardowe odkurzacze nie posiadają odpowiedzniej mocy, aby móc skutecznie usunąć brud, kurz, piasek z grubych dywanów. 

Występuje kilka metod prania dywanów, natomiast nasza firma wykonuje sprawdzonE TECHNOLOGIE UZNANYCH FIRM jOHNSON-diVERSEY ORAZ nILFISK, TAKIE JAK METODA suchej piany oraz metodę ektrakcyjną ze szczotkami walcowymi. W zależności od dywanu, przy użyciu specjalnej wytwornicy, aplikujemy odpowiednią ilość, gęstość oraz wilgotność piany w głąb dywanu, następnie dobrane twardością szczotki czyszczą włoś dywanu. Piana z dna dywanu, podczas wysychania wydobywa na powierzchnię wszelkie zanieczyszczenia, które potem zostają zebrane ekstraktorem o dużej sile ssącej wraz z ze szczotkami walcowymi, które wyczesują włos eliminując całkowicie brud i bakterie. NIEKTÓRE RODZAJE DYWANÓW SĄ JESZCZE DODATKOWO PŁUKANE SPECJANYMI IMPREGNATORAMI, ABY WŁOS BYŁ MOCNY I ZABEZPIECZONY PRZED PÓŹNIEJSZYM ZABRUDZENIEM.Pranie dywanów Warszawa: Luxuspro

Pranie dywanów WarszawaDzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie nie tylko dobrze wyprać dywan ale także zachować jego pierwotny wygląd, maksymalnie w bezpieczy sposób, tak aby nie uszkodzić struktury włosia, co jest częstym błędem w wykonywaniu prania dywanów. 

Firma Luxuspro stosuje sprawdzone od kilkunastu lat profesjonalne środki piorące, które w bezpieczny sposób usuwają zabrudzenia, roztocza oraz posiadają specjalne związki usuwające nieprzyjemne zapachy.