Czyszczenie posadzek, podłóg

 

Brud rozpływa się w mgnieniu oka

Sprztanie-biur-warszawa-01firma sprzątająca Luxuspro posiada profesjonalne maszyny szorująco-zbierające, pozwalające na dokładne i szybkie czyszczenie dużych powierzchni, np. : sklepów, garaży, magazynów itp.
Poprzez właściwy dobór padów lub szczotek czyszczących oraz skutecznych środków myjących, których dobór uzależniony jest od rodzaju czyszczonej posadzki, tak aby usunąć brud, nie niszcząc powierzchni.

Trzeba pamiętać, że w przypadku doboru odpowiednich środków czyszczących, regularne szkolenie personelu jest obowiązkowe, ze względu na rozwijający się dość szybko rynek profesjonalnej chemii, ale równiez materiałów wykorzystywanych do wykańczania podłóg w obiektach. Dobór odpowiednich środków czyszczących do danego rodzaju posadzki nie jest łatwe i najmniejszy błąd może doprowadzić do jej uszkodzenia.

Luxuspro używa środków czyszczących renomowanej niemieckiej firmy Kiehl, posiadające w zależności od mytej powierzchni oraz przeznaczenia obiektu, np: mycia przemysłowego, mycia z dezynfekcją itp., wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Ponadto, na życzenie klienta możemy zastosować płyny ekologiczne, biodegradowalne oraz w zależnosci od potrzeby mogą również być antyalergiczne, antystatyczne bądź antypoślizgowe.sprzatanie-biur-warszawa-99

Firma sprzątająca Luxuspro jest w stanie umyć każdy rodzaj podłogi, bez względu na stopień zabrudenia. Dodatkowo po gruntownym czyszczeniu istnieje możliwość impregnacji każdego rodzaju posadzki, w niektórych przypadkach ze względu na jej strukturę, nawet zalecana.