Pranie wykładzin, tapicerki Warszawa

 

Żadne zabrudzenie nie stanowi dla nas problemu

Firma sprzątająca Luxuspro oferuje pranie wykładzin w warszawie i okolicach. Do prania wykładzin, stosujemy dwie metody czyszczenia: czyszczenie ekstrakcyjne tzw. na mokro, oraz pranie na sucho. Firma Luxuspro używa do czyszczenia wykładzin maszyn renomowanych firma Nilfisk oraz Taski. Natomiast środki czyszcząco - piorące firmy Kiehl i Taski. Przez kilkanaście lat doświadczeń, Luxuspro miał możliwość przetestowanych wiele środków różnych firm, w tym również kilka maszyn, dlatego wybór wydaje się optymalny zarówno dla Klienta jak i dla firmy sprzątającej Luxuspro.

pranie-wykadzin-warszawa-95Większość wykładzin czy dywanów jest wykonana z włókien, które są odporne na trwałe plamy, natomiast proszę pamiętać, że nie da się ze starej zniszczonej wykładziny czy dywanu, zrobić nowej. Napewno efekt będzie widoczny zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz, ale stare zabrudzenia mogą nie zostać usunięte. Najtrudniejsze do usunięcia są zabrudzenia po urynie oraz gorącej kawie, które to dopiero po kilku systematycznych praniach mogą zostać usunięte, to oczywiście w dużej mierze zależy od rodzaju materiału z jakiego jest wykonany dywan lub wykładzina. Inne plamy w postaci atramentu, soków, win, tłuszczu, zostają usunięte bez śladu, to również dotyczy zabrudzeń takich jak guma, pasta do butów czy smpranie-wykadzin-warszawa-04oła. 


Pamiętajmy o tym, że właściwa konserwacja wpływa na estetykę, zabezpiecza właściwości użyteczne wykładziny oraz wydłuża okres jej eksploatacji. 

Nie dajmy się nabrać na rzekome pranie metodą całkowicie na sucho, gdyż jest to metoda dobra, lecz nie na brudne dywany czy wykładziny!!! wspomniana metoda jest dobra ale na regularnie czyszczone i niezbyt brude materiały. już wkrótce przedstawimy film pokazujący różnicę wspomnianych metod odnosząc się do jakości.pranie-wykadzin-warszawa-03