Szlifowanie marmuru

Szlifowanie marmuru 1Szlifowanie marmuru wykonuje się zazwyczaj na bardzo starych i zniszczonych powierzchniach, które posiadaja duże nierówności i głębokie rysy. Jest to najbardziej pracochłonna czynność w procesie RENOWACJI KAMIENIA.

Firma LuxusPro posiada nowoczesne maszyny do szlifowania zarówno dużych powierzchni kamiennych jak i małych takich jak schody, blaty czy nawet ściany, odpowiednio do tego służy specjalna maszyna Vertika, która używana jest przez naszych specjalistów.szlifowanie marmuru 2

 

 

 

 

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie oraz specjalne certyfikaty, które są uzyskiwane po ukończeniu serii szkoleń teoretyczno-praktycznych pod okiem specjalistów z Francji. 


Wieloletnia współpraca z firmą KLINDEX, która jest jedną z najbardziej uznanych marek wśród sprzętu do szlifowania kamienia powoduje, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a W Połączeniu z kilkunastoletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie z nawet najbardziej zniszczonej powierzchni marmurowej zrobić nową. Tym się charakteryzuje właśnie kamień naturalny. 

szlifowanie marmuru 3