Krystalizacja marmuru w Warszawie i okolicach

krystalizacja marmuru w Warszawiekrystalizację marmuru można wykonać dwoma metodami, krystalizatorem w płynie lub w proszku. Wybraną metodę dostosowuje się w zależności od stopnia zużycia posadzki (plamy, zmatowienia itp.) oraz częstotliwości poprzednich krystalizacji, należy pamiętać, że nie powinno się powtarzać 3-4 krystalizacji na marmurze (potem należy wykonać SZLIFOWANIE MARMURU bądź POLEROWANIE MARMURU diamentami).
KRYSTALIZACJĘ POSADZEK MARMUROWYCH, NALEŻY WCZEŚNIEJ OBEJRZEĆ, GDYŻ MA TO OLBRZYMI WPŁYW wybraną metodę oraz cenę końcową.
W praktyce jednak najczęściej Klienci wybierają metodę wstępnego polerownia diamentami, ze względu na fakt, że jeśli Klient zdecyduje się na renowację swojej posadzki, to na samą krystalizację jest już za późno (głębokie plamy oraz rysy, których sama krystalizacja nie usunie, a polerownie diamentami, tak).
 
Reasumując, usługa krystalizacji posadzek marmurowych należy do podstawowych czynności jaką należy wykonywać podczas okresowej pielęgnacji.
natomiast jeśli posadzka posiada rysy oraz głębokie zmatowienia to należy sięgnąć do kolejnej uslugi w procesie renowacji, a mianowicie polerowanie diamentami.
należy pamięatć o uzupełnianiu ubytków jakie czasami trzeba wykonać lub pęknięć, które z biegiem czasu powstają w mniej twardych marmurach jak np. trawertyny.
 
FIRMA LUXUSPRO kompleksowo potrafi zadbać o Marmurowe powierzchnie zarówno poziome jak i pionowe. Zapraszamy skorzystania z naszych usług, bo to gwarancja wysokiej jakości usług w atrakcyjnej cenie.