Pranie kanapy


usługi-porządkowe-sprzatanie-biur-warszawa-5TEL KOM: 0 500 432 535

Email: Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA LUXUSPRO specjalizuje się od kilkunastu lat w praniu kanap, tapicerki w Warszawie i okolicach. Metodą jaka jest przez nas stosowana dobierana jest w zależności od rodzaju materiału z jakiego jest wykonana. Najczęściej jednak jest to metoda prania ekstrakcyjnego, gdyż producenci kanap stosują materiały, które można prać na mokro.

pranie kanapy, to nie tylko usuwanie plam oraz wszelkich zabrudzeń, należy pamiętać również, iż środki piorące stosowane przez nas usuwają wszelkie bakterie, pozostawiając przy tym przyjemny i długotrwały zapach kanapy.

pranie-kanapy-300

 

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego zestawu odplamiaczy i środków piorących, jesteśmy w stanie usunąć prawie 100% plam, nie niszcząc przy tym materiału z jakiego wykonane są kanapy.

Zanim zaczniemy pranie kanapy, najpierw dokładnie oglądamy i oceniamy ją pod względem stopnia zabrudzenia. Sprawdzamy również zużycie materiału, tak aby dobrać odpowiednie szczotki, płyn piorący oraz odplamiacze. Nie każdy materiał pierze się tak samo!!! Po doborze odpowiedniej chemii przystępujemy do wstępnego odkurzenia oraz odplamiania. Tu również należy przestrzegać zasady, iż sprawdzamy odporność materiału na działanie odplamiaczy  w niewidocznym miejscu, to samo dotyczy PRANIA WYKŁADZINY czy PRANIA DYWANÓW . Ustalamy pochodzenie plam i stosujemy właściwe odplamiacze.

pranie-kanap-844

 Jeśli uznajemy, że kanapa jest bardzo brudna dokonujemy wstępne nałożenia środka piorącego w

 postaci piany, która ma na celu rozpuścić brud, a następnie przystępujemy do prania ektraktorem. duża siła natryskowa powoduje wypłukanie brudu z głębi materiału, a mocniejsze dociśnięcie lancy ekstraktora, nawet z gąbki. Czyścimy powierzchnię do momentu, aż będziemy wydobywać czystą wodę. Ogromna siła ssąca ekstraktora powoduje usunięcie brudu oraz

 pozostawienie materiału w niskim stopniu wilgotności, co jest częstym błędem przy nieumiejętnym praniu kanap oraz słabej jakości używanych ekstraktorów. zbyt mokra kanapa długo schnie, a pozostawiona w niesprzyjających warunkach, może wystąpić problem z stęchlizną i doprowadzić do pleśni.

kanapa, która ma już kilka lat, wydaje się czysta... Może na zewnątrz, natomiast wewnątrz jest naprawdę brudna. Oto zdjęcia wody po praniu czystej i regularnie pranej kanapy raz w roku.Pranie kanapy Warszawa LuxusPro

Tak jak w większości usług związanych ze sprzątaniem, połączenie tylko dobrej jakości środków czyszczących, piorących oraz profesjonalnych maszyn gwarantuje uzyskanie zamierzonego rezultatu. 

Wyślij do nas mailem zdjęcie swojej kanapy, a my przedstawimy atrakcyjną ofertę. Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.