NASI PARTNERZY

Środki czyszczące z niemieckiej fabryki chemicznej Johannes Kiehl KG, specjalizującej się od 1904r. w produkcji profesjonalnych produktów chemicznych dla firm serwisowych w dziedzinie utrzymania czystości. Kiehl rozwija, produkuje i sprzedaje produkty do czyszczenia i konserwacji powierzchni podłóg

 

Petal TASKI

TASKI by Diversey oferuje w pełni zintegrowane rozwiązania, których elementami są maszyny, produkty chemiczne, narzędzia oraz akcesoria, czyli profesjonalne środki czyszczące oraz maszyny do czyszczenia podłóg i wykładzin.

 

 

  Producent i dostawca profesjonalnych urządzeń do sprzątania istniejący od 1906 roku.

logo-akemi

 

 

        Producent profesjonalnej chemii do kamienia istniejący od 1933 roku.

 

 

Wiodący producent profesjonalnych maszyn do remontu i konserwacji powierzchni podłóg.

content texture

Firma Numatic powstała w roku 1969 i od tego czasu zdobyła czołową pozycję wśród producentów sprzętu do profesjonalnego czyszczenia. Importując swoje maszyny do ponad 90 krajów świata. Jest jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają dwuletniej gwarancji na większość swoich urządzeń, mimo że są one przeznaczone do profesjonalnego użytku w warunkach przemysłowych. Firma posiada europejski certyfikat jakości ISO 9001 oraz certyfikat ochrony środowiska ISO 14001 . Firmę Numatic cechuję wysoka klasa wykonania urządzeń, najnowsze rozwiązania technologiczne i trwałość podczas użytkowania w warunkach stałej pracy.