Pełen profesjonalizm

Firma sprzątająca LUXUSpro zobowiązuje się do starannego doboru osób, przy pomocy których będzie wykonywać usługi określone umową, do stałego i dokładnego nadzoru nad wykonywaną przez pracowników pracą, oraz do zachowania w tajemnicy wszelkich informacji o działalności Klienta.

Państwa firma otrzymuje pełny serwis profesjonalnych usług porządkowych. Wszystkie prace specjalistyczne wykonywane są samodzielnie, bez pomocy innych firm, z gwarancją jakości i odpowiedzialności.

Pracę wykonują doświadczeni, rzetelni i zaufani pracownicy, których kwalifikacje zostały przez Luxuspro sprawdzone. Pracują zawsze w strojach roboczych z zachowaniem przepisów BHP i wyposażeni są w profesjonalny sprzęt renomowanych firm.

W sprzątanych obiektach, firma Luxuspro jest gotowa zapewnić nienaganną czystość, połączoną z wysoką kulturą obsługi i elastycznym dopasowywaniem zakresu prac do wymagań Klienta.
Firma sprzątająca Luxuspro korzysta z profesjonalnego sprzętu i środków czyszczących niemieckiej firmy Kiehl, charakteryzujące się dużą skutecznością działania i miłym, trwałym zapachem.