Mycie okien Warszawa

usługi-porządkowe-sprzatanie-biur-warszawa-4

TEL KOM: 0 500 432 535

EMAIL: Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.

Firma sprzątająca LUXUSpro to nie tylko sprzątanie biur w Warszawie, to również profesjonalne mycie okien na terenie Warszawy i okolic, wszelkiego typu, specjalistyczne mycie okien na wysokości, okien trudnodostępnych takich jak oranżerie, czy szklane elewacje budynków. Oferta mycia okien jest skierowana do każdego Klienta, od małych okien witryn sklepowych czy domów prywatnych, po wielkie przeszklenia salonów samochodowych, hoteli, obiektów biurowych czy rezydencji.

 

Luxus oferuje mycie okien w Warszawie i okolicachMETODY SPECJALISTYCZNEGO MYCIA OKIEN NA WYSOKOŚCI SĄ dostosowywane do każdego zlecenia indywidualnie z wykorzystaniem aluminiowych rusztowań jezdnych bądź metodą alpinistyczną polegającą na myciu okien przy użyciu lin oraz przeszkolonego personelu z uprawnienia do pracy na wysokościach.

Czyste okna oraz ramy, to nie tylko estetyczny wygląd samych przeszkleń, ale również mają ogromny wpływ na wygląd całego obiektu. Ważne jest, aby myć okna minimum 2 razy w roku, szczególnie w miejscach, gdzie jest mocno zabrudzone powietrze, np. ulice z dużym ruchem samochodowym. Niestety często bywa, że okna myte są za rzadko, a nawet zdarza się, że tylko raz na kilka lat. Brud osadza się na oknach i ramach okiennych niszcząc je, powodując trudne bądź w niektórych przypadkach niemożliwe do usunięcia osady. Chemia stosowana przez firmę sprzątającą Luxuspro jest całkowicie ekologiczna i biodegradowalna w środowisku naturalnym oraz zawiera nano – technologie, która przyczynia się do efektywniejszego mycia i powoduje mniejsze osadzanie się brudu oraz kamienia na szybach.

Luxus wykonuje mycie okien w Warszawie i okolicachPrzeszło 14 lat doświadczenia sprawia, że nie tylko Luxuspro potrafi dostać się bezpiecznie do okien trudnodostępnych, ale i dobrze je umyć, usuwając stary brud w całości, nie pozostawiając żadnych smug ani zacieków. Mycie okien może wydawać się prostą pracą ale nic bardziej mylnego. Aby okna zostały dobrze umyte należy zwrócić uwagę na kilka ważnych detali, które później pomogą osiągnąć zamierzony rezultat. Ważne jest, aby nie myć szyb bezpośrednio na słońcu, używać sprzętu dobrej jakości, systematycznie wymieniać gumy w ściągaczkach i najważniejsze wymieniać wodę, gdy tylko jest brudna. Zachowanie tych kilku elementów pozwoli na wykonanie usługi poprawnie, natomiast w połączeniu z doświadczeniem firmy sprzątającej z Warszawy LUXUSpro, na najwyższym poziomie, tanio, szybko i solidnie.